Web úložisko


 

Čo je web úložisko?

 Web úložisko je bezplatná cloudová služba plemennej knihy SZCH uložená na zabezpečených serveroch onedrive.com spoločnosti Microsoft Corporation. K úložisku má prístup výhradne Plemenná kniha morčiat SZCH a majiteľ (resp. spolumajiteľ) CHS prostredníctvom pridelenej jedinečnej internetovej adresy, ktorú chovateľ nájde v súkromnej zóne szch-morcata.sk/profil (upraviť údaje) a odkaz bude uvedený v každom formulári hlásenia o vrhu. Úložisko nebude sprístupnené nami tretím osobám, pokiaľ vy tak sami neučiníte zazdielaním internetovej adresy alebo sprístupnením vášho emailového účtu alebo prihlasovacích údajov na szch-morcata.sk. V prípade podozrenia na zneužitie odkazu je možné vytvoriť novú jedinečnú adresu (pôvodná zanikne). Súhlas na pridelenie prístupu do web úložiska je možné kedykoľvek odvolať.

Obsah bezplatného web úložiska:

- preukazy o pôvode odchovov

- elektronické diplomy šampionátov

- potvrdenia o priznaní (zmeny) CHS, dokumenty CHS, dokumenty chovateľa

- diplomy ocenení CHS

 

Spôsoby prístupu a zabezpečenia do web úložiska  (zmena):


Chovateľ má právo kedykoľvek zmeniť spôsob prístupu do web úložiska cez email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

a) Prístup cez jedinečnú adresu, ktorú pozná len chovateľ a Plemenná kniha morčiat SZCH (vyššie pohodlie, nižšia bezpečnosť) 

alebo

b) Prístup cez jedinečnú adresu, ktorú pozná len chovateľ a Plemenná kniha morčiat SZCH,
    ale pre prístup je nutné zadať bezpečnostnú frázu (heslo)  - vysoká bezpečnosť

 

 _____

Veríme, že táto služba vám spríjemní prístup k vašim dokumentom.

 

 

Aktualizované: 20.5.2018